telekomunikacja

Szkolenia oraz kursy dla pracowników sektora IT

Szkolenia oraz kursy dla pracowników sektora IT

(...) Doskonalenie swoich umiejętności jest jedną z podstawowych dróg do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Nieustanny rozwój umożliwia ciągłe podnoszenie swoich klasyfikacji i zdobywanie coraz wyższej pozycji w danej dziecinie biznesu. Na szczęście nie jesteśmy zdani wyłącznie na rozwój (...)

Szukanie informacji w Internecie

Szukanie informacji w Internecie

(...) Jednym z zadań międzynarodowej ogólnodostępnej sieci (pajęczyny) czyli Internetu jest dawanie odpowiedzi na pytania. I tak można na przykład zadać pytanie o materiały grawerskie (prawdopodobnie uda się tak odnaleźć serwis www.grawcom.com/materialy/), o odpowiednie serwisowanie ploterów oraz o to, czy lepiej jest kupić nowy ploter czy używany. Możliwości jest mnóstwo, wszystko zależy od ludzkiej pomysłowości i zaangażowania.

Jak sprawdzić bezpieczeństwo sklepu internetowego?

Jak sprawdzić bezpieczeństwo sklepu internetowego?

(...) Zakupy przez internet, to dziś coraz poważniejszy segment rynku. Coraz więcej osób, decyduje się na zakup produktów i usług przez internet, tym samym narażając się na kontakt z nieuczciwym sprzedawcą. W krótkim poradniku, postanowiliśmy opisać Wam co zrobić, by uniknąć sklepów które nie działają uczciwie. Bezpieczeństwo w sklepie internetowym - jak je sprawdzić? 1. Po pierwsze, musimy sprawdzić czy w regulaminie